close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • ZAGRANICZNA POLITYKA EKONOMICZNA

 • 9 marca 2015

  W dniach 13-16 kwietnia br. wizytę w Arabii Saudyjskiej (13-14.04) oraz Katarze (15-16.04) planuje złożyć podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, pani Katarzyna Kacperczyk. W jej ramach Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ organizuje misję gospodarczą dla biznesu.

  Wizyta w Arabii Saudyjskiej i Katarze będzie okazją do spotkań z administracją rządową oraz kluczowymi spółkami z sektorów odpowiadających profilowi firm biorących udział w misji.  Zorganizowane zostaną także dwa fora gospodarcze, odpowiednio w Arabii Saudyjskiej i Katarze.
  Oba kraje mają duże potrzeby w zakresie rozbudowy infrastruktury, przemysłu związanego z energetyką, chemią a także branżą medyczną. Do udziału w misji zachęcamy także sektor finansów, spożywczy, meblarski oraz IT.


  Zgłoszenia na misję przyjmowane są do 16 marca br. na adres: wojciech.gerwel@msz.gov.pl do wiadomości monika.izydorczyk@msz.gov.pl. Uprzejmie prosimy o nadesłanie zgłoszeń wraz z załączonym formularzem opisu działalności firmy (w j. angielskim) oraz nazwiskiem, stanowiskiem osób, które jadą i numerem ich paszportu. Ponadto prosimy o wskazanie czy dana firma bierze udział w obu misjach, czy też jednej.


  Zainteresowane firmy zapraszam na spotkanie organizacyjne w dniu 20 marca br., które odbędzie się w godzinach 10:00-12:00 w siedzibie MSZ (sala im Lemkina, Al. Szucha 21).
   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: